Європейські організації вітають прагнення України щодо створення Служби фінансових розслідувань

Про це йдеться у листі Генерального директора Європейського бюро боротьби з шахрайством (OLAF) Джованні Кеслера, який надійшов на адресу заступника Міністра доходів і зборів України Володимира Хоменка.

Зокрема, пан Кеслер зазначив: «Я високо ціную Вашу повну відданість роботі та бажання боротися з економічними і фінансовими злочинами. Ці питання необхідно вирішувати шляхом створення потужних та підзвітних органів з чіткими і дієвими повноваженнями».

Він також висловив переконання, що майбутня Служба фінансових розслідувань України виконає свою функцію захисту фінансових інтересів України і, за необхідності, фінансових інтересів Європейського Союзу.

«OLAF забезпечуватиме сприяння в рамках Групи підтримки України шляхом надання консультацій, досвіду та новітніх знань і вмінь, необхідних для створення Служби фінансових розслідувань», – додав Джованні Кеслер.

Довідково:

28 березня 2014 року відбулася зустріч Першого заступника Міністра доходів і зборів України Ігоря Білоуса та заступника Міністра Володимира Хоменка з Генеральним директором Європейського бюро боротьби з шахрайством (OLAF) Джованні Кеслером.

Європейське бюро боротьби з шахрайством OLAF є самостійним підрозділом Головного директорату Європейської Комісії, що створений для захисту бюджету ЄС від протиправних посягань. Бюро також координує діяльність національних агентств країн ЄС у боротьбі з шахрайством та корупцією, а також організовує тісне і регулярне співробітництво між ними.