«День відкритого декларування» у Новоодеському відділенні Вознесенської ОДПІ

8 квітня в рамках Всеукраїнської акції «День відкритого декларування 2014» працівниками Новоодеського відділення Вознесенської ОДПІ було розповсюджено брошури «Декларування доходів громадян» і буклети «Я декларую свої доходи Тобі, Україно!»

Кампанія декларування доходів, отриманих громадянами протягом 2013 року, вийшла на фінішну пряму. «Цю «деклараційну марафонську дистанцію», - образно говорить начальник відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків Оксана Мельничук, - ми долаємо гідно. Уже сьогодні можемо говорити про свідомий вибір задекларувати доходи багатьох мешканців Новоодеського району. Так, станом на 8 квітня подано 1100 декларацій на суму 4 млн. 510 тис. грн., до бюджету буде сплачено – 676,5 тис. грн.».

Як зазначає головний державний інспектор відділу адміністрування доходів і зборів з фізичних осіб та майнових податків Світлана Цешнатій: «День відкритого декларування 2014» відбувся! Потенційні декларанти із цікавістю розглядали буклети і брошури, ставили питання про декларування і відразу ж отримували на них відповіді. Упевнена, що сьогоднішня акція переконала багатьох виконати свій громадянський обов`язок – задекларувати доходи».

Приватний підприємець Олександр, отримуючи друковану продукцію зауважив, що знає про вимоги Конституції, і завжди декларує свої доходи, оскільки це дозволяє покращити соціально-економічну ситуацію в Новоодеському районі.

Головний бухгалтер одного з підприємств Валентина зауважила, що подарована література стане їй у нагоді, оскільки найближчим часом вона планує задекларувати свої доходи.

«Декларування доходів – важливий процес поєднання інтересів держави і суспільства. Тому працівники ново одеського відділення Вознесенської ОДПІ докладають максимум зусиль для створення сприятливих умов для громадян, щоб вони мали змогу виконати свій конституційний обов’язок», - наголошує начальник Новоодеського відділення Марина Богза.