Для зручності декларантів - виїзди до сільських рад 

У рамках проведення кампанії декларування доходів громадян робота фахівців Новоодеського відділення Вознесенської ОДПІ спрямована на створення комфортних умов для подання громадянами декларацій про доходи, отриманих у 2013 році, зазначає заступник начальника Вознесенської ОДПІ Богза Марина Федорівна. 

Один із напрямів роботи – організація виїзних прийомів у сільських радах району. З початку року працівниками Новоодеським відділенням Вознесенської ОДПІ проведено 3  виїзди до сільських та селищних рад. За даний період подано 608 декларацій від осіб, які отримали доходи від вирощування с/г продукції. Сума податків, яка надійде до бюджету від декларантів – 374,6 тис.грн, фактично до місцевого бюджету Новоодеського району надійшло 282,0 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб.  Термін сплати податку – до 1 серпня 2014 року. 

Громадяни давно оцінили зручність та важливість таких виїздів. В основному питання стосувалися заповнення податкових декларацій, порядку оподаткування доходів, отриманих у результаті прийняття у спадщину або дарунок, податкової знижки.

Процес декларування доходів громадян один з найважливіших напрямків розвитку податкової політики. Як і в попередні роки, визначальною ідеологією у проведенні компанії декларування 2014 залишається спрямованість на налагодження партнерських взаємовідносин із платниками податків, добровільність сплати громадянами податків та створення сприятливих умов, що гарантують якісне обслуговування платників податків.