ОГОЛОШЕННЯ

ПРО КОНКУРС НА ПОСАДИ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ «ІНКЛЮЗИВНО-РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» НОВООДЕСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відповідно до Положення про конкурс на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоодеської районної ради Миколаївської області, затвердженого рішенням Новоодеської районної ради від 26.07.2019р. №10, розпорядження Новоодеської районної державної адміністрації від 05.02.2020р. № 28-р             «Про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоодеської районної ради Миколаївської області», відділ освіти Новоодеської районної державної адміністрації Миколаївської області оголошує конкурс на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоодеської районної ради Миколаївської області.

Комунальна установа«Інклюзивно-ресурсний центр»знаходиться    

   за адресою:Миколаївська область, м. Нова Одеса, в. Кухарєва, 42

Найменування посад педагогічних працівників,

на які оголошується конкурс:

1) практичний психолог,

2) вчитель-логопед,

3) вчитель-дефектолог,

4) вчитель-реабілітолог.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

Вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю “Спеціальна освіта”, “Корекційна освіта”, “Дефектологія”, “Психологія”


 
Умови оплати праці

Посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007р. №643 «Про затвердження розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до тарифної ставки», наказу МОН від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти».

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі(оригінали та копії)
  

 • Письмовазаява про участь у конкурсі
 • Копія паспорта громадянина України
 • Резюме у довільній формі
 • Копіядокумента про вищу освіту із додатками, про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеню,
 • Письмова згода на збір та обробку персональних даних відповідно до Закону України „Про захист персональних даних”(Додаток 1 до Положення);
 • Копіятрудової книжки
 • Інші документи

Контактна особа

Фомінська Наталія Олександрівна

(тел. 2-13-91),

електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Адреса, за якою приймаються документи для участі у конкурсі


 
Документи для участі у конкурсі приймаються протягом  20 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: вулиця Кухарєва, 42,                       місто Нова Одеса, відділ освіти Новоодеської районної державної адміністрації Миколаївської області.

Місце проведення конкурсного відбору:

вулиця Кухарєва, 42, місто Нова Одеса, відділ освіти Новоодеської районної державної адміністрації Миколаївської області.

Конкурсний відбір розпочинається з 13 березня 2020 року і триватиме                  до 24 березня 2020 року.

Конкурсний відбір передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.Кваліфікаційний іспит для педагогічних працівників проводиться за напрямами:

 • знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;
 • знання основ спеціальної педагогіки.

Орієнтовний перелік питань  для проведення іспиту зазначений у Додатку  2  цього Положення про проведення конкурсу на посади педагогічних працівників

Етапи проведення конкурсу:

 •  прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (20 календарних днів);
 • Попередній розгляд поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;
 • проведення іспиту та визначення його результатів
 • проведення співбесіди тавизначення її результатів
 • визначення переможця конкурсу;
 • оприлюднення результатів конкурсу.