Спільними зусиллями до вирішення проблем громади

IMG 5707.1 500x39319 травня відбулося пленарне засідання VІ сесії районної ради сьомого скликання. Депутатами підтримано внесення доповнення до Комплексної програми соціального захисту населення „Турбота” на 2011 – 2016 роки щодо надання одноразової матеріальної допомоги сім’ям військовослужбовців, які загинули або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних при виконанні службових обов’язків під час участі в Антитерористичній операції та учасникам АТО, які отримали поранення, та продовжили на 2016 рік термін дії Комплексної програми увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв воєн та політичних репресій у Новоодеському районі.

Внесено зміни до районного бюджету Новоодеського району на 2016 рік та спрямовано 1,0 млн.грн. на поточний ремонт ділянки автомобільних доріг загального користування місцевого та державного значення, IMG 5717 500x333протяжністю 29,7 км., та ряд інших видатків на утримання соціально – культурної сфери району. Вирішено кадрові питання – призначено виконуючого обов’язки директора комунальної установи „Центр надання соціальних послуг населенню Новоодеського району” О.В. Гострик, директора комунального підприємства „Новоодеський Будремінвест” В.Л. Ковальського та звільнено з посади попереднього директора М.В. Берднікова. Народними обранцями затверджено нову редакцію Статуту КП „Новоодеський Будремінвест” та ряд технічних документацій з нормативних грошових оцінок земельних ділянок. Схвалено тексти звернень депутатів районної ради до обласного керівництва щодо сприяння у вирішенні питань виділення сільськогосподарських угідь для створення громадських пасовищ на території Сухоєланецької сільської ради Новоодеського району та передачі у власність територіальних громад міста і сіл Новоодеського району об’єкту незавершеного будівництва „Терапевтичний корпус на 60 ліжок”, що знаходиться на території Новоодеської центральної районної лікарні.

На завершення розгляду питань порядку денного депутати обласної та районної рад мали змогу порушити ряд важливих проблем та обмінятися думками.