Вшанували визволителів

IMG 2278 500x359Керівництво району та міста, ветерани війни, родичі загиблих на фронті, учасники АТО, депутати рад різних рівнів та громадськість міста взяли участь у заходах до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги.

7 травня за участю заступника голови облдержадміністрації Романчука Миколи Павловича, заступника голови Миколаївської обласної громадської організIMG 2862 500x333ації Кононова Віктора Сергійовича на Кургані Слави відбулися урочисті заходи. Після зворушливих слів на адресу визволителів, учасники мітингу поклали квіти до підніжжя Сталевого солдата.

Традиційно 9 травня у міському сквері відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника загиблим. Слова вдячності про подвиг наших героїв звучали у висIMG 3438 500x333тупах голови райдержадміністрації Вербіна Є.В.,  голови районної ради Заболотного М.М., міського голови Полякова О.П., голови районної ради ветеранів Байбарак О.І., учасника АТО Негоденка В.Л., доньки Петра Воїна, кавалера трьох орденів Слави - Воїн Н.П. Керівництво району  та т.в.о. війсIMG 3787ькового комісара Нич І.В. вручили нагрудні значки учасникам АТО: В. Негоденку, А.Задорожному, матері С.Каптілова та П.Глухман. Хвилиною мовчання згадали всіх, хто не повернувся додому з поля бою.

IMG 19361 500x333Зворушливим моментом свята на Кургані Слави та у міському сквері була участь «безсмертного батальону», учнів загальноосвітніх шкіл та мешканців міста, які тримали фотопортрети  своїх пращурів, славних воїнів – визволителів.

Аматори сцени підготували для всіх присутніх святкові тематичні номери художньої самодіяльності.