Подарунок дітям Новоодещини від народного депутата України

nibulon

Про діяльність народного депутата України А. О. Вадатурського жителі Новоодещини дізнаються не лише з екранів телевізорів, а й зустрічаючись із парламентарем у своїх територіальних громадах. Успішний досвід у підприємництві, політиці дає можливість Андрію Олексійовичу реально допомагати людям. Він не обіцяє золоті гори. Його робота як депутата визначається реальними справами. Одна з них – подарунок дітворі мікрорайону Кашперівка до Великодня – сучасний яскравий майданчик, у якого вже й назва з’явилася – «Зернятко». Він зручно сусідствує із ДНЗ №5 «Зірочка».

 На його відкриття 27 квітня і завітали  А. О. Вадатурський, голова райдержадміністрації Є. В. Вербін, голова районної ради М. М. Заболотний, міський голова О. П. Поляков, а також працівники дитсадка, які пообіцяли, що влітку вихованці закладу покажуть  гостям цікавий концерт. Відкриття обійшлося без помпезності, без традиційного перерізання стрічки – в більш робочому режимі. Директор філії «Новоодеська» ТОВ СП «НІБУЛОН» В. А. Кліменко, який координував встановлення спорnibulon2 500x375тивно-ігрового обладнання, розповів про виконану роботу. Зокрема, цей комплекс розрахований на дітей різного віку виготовлений відомою компанією Inter Atletika. Все зроблено надійно, з дотриманням стандартів. Його технічне обслуговування теж здійснюватиметься компанією. Що ж до облаштування території, то це має стати справою самих мешканців.

А.О.Вадатурський зазначив, що ТОВ СП «НІБУЛОН» соціально відповідальна компанія. Тому займається вирішенням питань місцевої громади.

-          Це щастя бачити у дитячих очах радість від зробленого тобою. Це дає сили на нові справи. Заради цього варто займатися бізнесом, політикою, - зазначив Андрій Олексійович.

Також він подякував керівникам району й міста за тісну співпрацю, хороші ідеї, реалізація яких приносить багато користі.

Разом обговорили перспективи обладнання свердловини для дитсадка. Його завідуюча І. А. Автонасова поділилася планами будівництва нового павільйону, будматеріали для якого теж придбала ТОВ СП «НІБУЛОН».

У цей же день А. О. Вадатурський побував у будинку дитячої та юнацької творчості, де під його патронатом проходив конкурс учнівських творчих робіт «Великодня писанка».  Свої вироби представили учні всіх загальноосвітніх і позашкільних закладів  Новоодещини. Це були і виконані у традиційному стилі писанки, і у оздоблені стрічками, соломкою, вишивкою, повитками, аплікацією, і у стилі квілінгу, і з солоного тіста…vadatyrskiy 500x375

Депутат разом із керіниками району й міста оглянули виставку, констатуючи майстерність і політ фантазії дітей та їх наставників, а ще – неможливість відзначити якусь роботу. Та все ж на те він і конкурс, аби виділити найкраще.  Але перед тим, як підбити його підсумки, гості переглянули чудовий концерт – виступи вихованців гуртка «Юні бандуристи» БДЮТ та вокального ансамблю Троїцької ЗОШ (керівник В. Є. Прозоров).

А.О. Вадатурський поздоровив присутніх у залі батьків, педагогів із Великоднем, додавши:

-          Це велике свято вселяє нам надію на краще життя. Діти – це наше майбутнє. Сьогодні вкотре переконався, що наша молодь творча й активна.

Долучилися до привітань і Є. В. Вербін, М. М. Заболотний, В. А. Кліменко, О. П. Поляков.

І нарешті найбільша інтрига – оголошення результатів конкурсу. Третє місце посіли учні Костянтинівської ЗОШ, друге – Кандибинської,  а перемогу здобули вихованці будинку дитячої та юнацької творчості. Переможці та всі учасники отримали грамоти й грошові премії, а організатори конкурсу – подяки. Андрію Олексійовичу діти подарували писанки.

Наступним пунктом візиту депутата в наш район було с. Баловне,  де він зустрівся з місцевими жителями.