На благо мешканців громади Новоодещини

IMG 0128.101 квітня 2016 року відбулася V сесія районної ради сьомого скликання. З метою забезпечення функціонування та розвитку мережі автомобільних доріг місцевого значення, поліпшення транспортно – експлуатаційного стану доріг, інфраструктури населених пунктів затверджено Програму розвитку автомобільних доріг загального користування Новоодеського району на 2016 – 2018 роки.

Внесено зміни до районного бюджету Новоодеського району на 2016 рік та доповнення до Комплексної програми соціального захисту населення „Турбота” на 2011 – 2016 роки щодо забезпечення компенсаційних виплат на пільговий проїзд окремих категорій громадян.  Комунальну організацію (установу, заклад) „Новоодеський фізкультурно – оздоровчий центр „Колос” включено до Переліку підприємств, установ, організацій, заснованих на спільній власності територіальних громад міста та сіл Новоодеського району, на яких передбачається відбування покарань у вигляді громадських робіт. Надано згоду, для забезпечення  потреби жителів села Червоноволодимирівка у дошкільній освіті, на реорганізацію Червоноволодимирівської ЗОШ І – ІІ ступенів у Червоноволодимирівський  навчально – виховний комплекс „Загальноосвітня школа І - ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” та дозвіл, з метою ефективного використання комунального майна, на списання і розбирання комплексу нерухомого майна, що перебуває у аварійному стані за адресою м. Нова Одеса, вул. Поштова, 11.  Затверджено нову редакцію Статуту районного комунального підприємства „Палац урочистих подій „Лілея” та структуру виконавчого апарату районної ради. Підтримано ініціативу трудового колективу районної газети „Промінь” щодо реформування друкованого засобу масової інформації.

        Присутні заслухали інформації представників ініціативної групи об’єднання власників великої рогатої худоби „Улянівське” та заявників на отримання земельних ділянок під особисте селянське господарство біля населеного пункту Улянівка. Жваво відбувалося обговорення даної конфліктної ситуації. Депутати з розумінням поставилися до вимог місцевої громади та підтримали Звернення до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області щодо виділення сільськогосподарських угідь на території Воронцівської сільської ради. Також підтримано ініціативу депутата обласної ради Катрича А.П. та схвалено Звернення депутатів районної ради щодо введення мораторію на 5 років на промисловий вилов риби у річці Південний Буг в межах Новоодеського району.