Працюють комісії районної ради

коm217 лютого під головуванням голови постійної комісії районної ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, захисту прав учасників АТО Попова Сергія Сергійовича розглянуто блок гуманітарних питань, як планових, так і тих, які будуть винесені на розгляд IV сесії районної ради. В обговоренні питань взяли активну участь депутати районної ради Скопіна Валентина Василівна, Спіян Інна Вікторівна, Тхір Тетяна Вікторівна, Щур Алла Валентинівна.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Поляруш Н.Д. ознайомила депутатів зі змінами до комплексної програми «Турбота», аргументувала необхідність продовження терміну дії соціальної комплексної програми підтримки сім’ї та дітей, забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Новоодеському районі, проінформувала про хід виконання програми подолання та запобігання бідності.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації Багнюк В.І. запропонував внести зміни до районної Цільової соціальної програми розвитку освіти Новоодеського району 2011-2016 роки в частині забезпечення харчування дітей 1-4 класів загальноосвітніх шкіл району (50% - за рахунок районного бюджету).

Болючим  було питання «Про результати розгляду заяви громадянки Мислєнкової О.В. щодо необхідності відкриття дошкільного навчального закладу в   с.Червоноволодимирівка Воронцівської сільської ради». Численні звернення активної громадськості до районної ради, відділу освіти райдержадміністрації та сільського голови Салатенка О.М. з проханням відкриття ДНЗ, на жаль, не задоволені через недостатність фінансового ресурсу, натомість першочергово буде вирішуватись питання ремонту під’їзної дороги до с.Червоноволодимирівка. Таким чином забезпечиться можливість підвезення дітей дошкільного віку до Улянівського ДНЗ.

kom12Одноголосно депутати підтримали завідувача сектору економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації Цешнатій І.А. щодо необхідності затвердження районної програми економічного та соціального розвитку Новоодеського району на 2016-2020 роки.

Тищенко О.В. - завідувач сектора культури, молоді та спорту райдержадміністрації проінформувала про необхідність продовження терміну дії районної програми „Молодь Новоодещини”  та програми розвитку культури в Новоодеському районі. Слухали також заступника головного лікаря ЦРЛ Косенчук О.М. та заступника  головного лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги Курія Ю.Л., які проінформували про хід виконання програми „Репродуктивне здоров’я населення» та програми імунопрофілактики та захисту населення Новоодеського району від інфекційних хвороб, депутати висловили занепокоєння незадовільним станом імунопрофілактики населення, відсутністю вакцин, порушенням графіку щеплень дітей  першого року життя. Депутати одноголосно прийняли рішення направили відповідний лист-звернення до обласного управління охорони здоров’я.

В рамках розгляду клопотання районної ради ветеранів щодо упорядкування роботи Новоодеського відділення «Ощадбанк», було направлено лист до обласного відділення з проханням відреагувати на порушенні питання. В свою чергу депутати виявили бажання відвідати Новоодеське відділення «Ощадбанк» з метою вивчення стану обслуговування населення.

Заступник керівника виконавчого апарату  районної ради,  керуюча справами Чубук І.М. зупинилася на питаннях, які передбачається винести на розгляд чергової сесії районної ради. Розглянуто також ряд інших питань.

Під головуванням депутата районної ради Іпатенка Ю.В. відбулося чергове засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища, природокористування та ресурсозбереження. В засіданні комісії взяли участь заступник голови районної ради Стеценко М.О., завідувач сектору економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації    Цешнатій І.А., в.о. начальника відділу Держгеокадастру в Новоодеському районі Миколаївської області Демчук І.С., землевласники та землекористувачі та сільські голови на території яких розміщені дані земельні ділянки.

Розглянуто питання пропродовження терміну дії програм економічного і соціального розвитку, охорони навколишнього середовища, цивільного захисту. Проінформовано комісію по вирішенню питань висловлених в критичних зауваженнях депутатів районної ради.

Запропоновано затвердити землевпорядні техдокументації з грошових оцінок земельних ділянок. В зв’язку з порушенням земельного законодавства дві техдокументації зняті з розгляду. Робочою групою буде проведено обстеження земельних ділянок та задокументовано факт порушення.

Із зазначених питань прийнято відповідні висновки та рекомендації.