Проведено позачергове засідання бюджетної комісії

IMG 1070В зв'язку з прийняттям 25 грудня 2015 року Закону „Про Державний бюджет України на 2016 рік” виникла необхідність внесення змін до районного бюджету Новоодеського району, затвердженого рішенням районної ради № 4 від 24 грудня 2015 року.

Пунктом 4 вказаного рішення районній державній адміністрації надано право за погодженням з постійною комісією районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій,  соціально – економічного розвитку територіальних громад району, децентралізації та адміністративної реформи за умови внесення змін до обсягів міжбюджетних трансфертів з інших бюджетів, що вплине на збільшення або зменшення доходної та видаткової частин районного бюджету, проводити їх розподіл між місцевими бюджетами району, головними розпорядниками коштів районного бюджету, із внесенням відповідних змін до розпису районного бюджету Новоодеського району на 2016 рік, шляхом видання відповідного розпорядження голови райдержадміністрації.

Тому для надання погодження до проекту розпорядження голови Новоодеської райдержадміністрації про уточнення показників районного бюджету на 2016 рік 05 січня 2016 року під головуванням Вознюк Н.А. відбулося позачергове засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій, соціально-економічного розвитку територіальних громад району, децентралізації та адміністративної реформи в повному складі.

Після обговорення доповіді начальника фінансового управління райдержадміністрації Васильєва С.М. члени постійної комісії одноголосно підтримали надання Новоодеській райдержадміністрації погодження до проекту розпорядження про уточнення показників районного бюджету на 2016 рік.