День місцевого самоврядування

zabolot4 грудня напередодні професійного свята – Дня місцевого самоврядування у   сесійній залі  районної ради відбулися урочистості, в яких взяли участь депутати обласної, районної та міської рад, сільські голови, працівники виконавчих апаратів районної, міської та сільських рад, ветерани органів місцевого самоврядування.

Учасників зібрання привітали голова районної ради М.М. Заболотний, голова райдержадміністрації Є.В.Вербін, міський голова О.П.Поляков та депутат Миколаївської обласної ради А.П.Катрич.

Кращих представників органів місцевого самоврядування нагороджено почесними грамотами та подяками обласної, районної ради та райдержадміністрації.

Традиційно підведено підсумки конкурсу на кращу роботу сільських рад по дотриманню вимог Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”. Нагороджено Почесними грамотами районної ради та райдержадміністрації, цінними подарунками переможців конкурсу :

І місце – Костянтинівську сільську раду (сільський голова Паєнтко А.М.)

ІІ місце – Новопетрівську сільську раду (сільський голова Ревта Н.С.)

ІІІ місце – Бузьку сільську раду (сільський голова Хомик В.Я.)paentko

       За вагомі здобутки в соціально-економічному розвитку територіальної громади та високі рейтингові показники в районному конкурсі на кращу роботу сільських рад нагороджено також: Кандибинську (сільський голова Левчак Микола Дмитрович), Троїцьку (сільський голова Руденко Микола Олексійович), Димівську (сільський голова Заливадній Олександр Миколайович) та Гур’ївську (сільський голова Джуламанова Любов Леонідівна) сільські ради.

Переможцями конкурсу на кращий заклад соціально – культурної сфери району визнано:

Серед клубних закладів:

Себинський СБК (директор Жадан Н.М.)

Серед бібліотечних закладів:

Новоодеська ДРБ (заступник директора ЦБС Гребенюк Т.В.)

Серед кращих медичних закладів:

Баловненська АЗП-СМ (головний лікар Драйчик О.Ф.)

Серед ЗОШ

Себинська ЗОШ (директор Ананевич О.І.)

Серед ДНЗ

Новоодеський ДНЗ №5 «Зірочка» (завідувач Автонасова І.А.)

Нагороджені почесними грамотами лауреати конкурсу :

Серед клубних закладів:

Артемівський СБК (директор Понич Н.К.)

Новопетрівський СБК (директор Чебан Н.М.)

Серед бібліотечних закладів:

Новопетрівська бібліотека-філія (завідуюча Кіхтенко Н.М.)

Себинська бібліотека-філія (завідуюча Лунгол Т.А.)

Серед кращих медичних закладів:

Суворівський ФП (завідуюча Русин А.В.)

Новомиколаївський ФП (завідувач Чебан М.М.)

Серед ЗОШ

Новоодеська ЗОШ №3 (директор Грич А.Л.)

Артемівська ЗОШ (директор Заливадна Н.М.)

Серед ДНЗ

Кандибинський ДНЗ (завідуюча Левицька Т.Л.)

Новоодеський ДНЗ №2 (nagorodgзавідуюча Чернявська С.М.)

zagal

    Для всіх присутніх майстри художньої самодіяльності подарували святковий концерт.