Семінар-нарада з новообраними сільськими головами та секретарями сільських рад

IMG 5031.1Заступник голови районної ради В.В.Горлач ознайомила присутніх з роботою апарату районної ради, заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуюча справами Чубук І.М. розповіла про взаємодію районної та місцевих рад в розвитку територіальних громад, проведення Днів районної ради, про те, як виконавчий апарат здійснює організаційне, правове, юридичне, матеріально-технічне, методичне забезпечення депутатського корпусу та місцевих рад.

В питаннях діловодства та контролю, належного проведення прийому громадян інструктувала начальник загального відділу Ю. О. Мазанова. Начальник юридичного відділу О. О. Довгань зупинився на нормативно-правових документах, якими необхідно керуватися під час роботи. Коротко про діяльність відділу з питань інвестицій, проектів та грантів розповів начальник відділу Ю. І. Литвиненко. Про напрямки роботи організаційно-контрольного відділу, співпрацю з головами та секретарями розповіла заступник начальника І. В. Січевська, основні аспекти роботи відділу з питань управління майном окреслив О. І. Призиглей.

      Заступник голови районної ради В.В.Горлач ознайомила з планом підготовки до Дня місцевого самоврядування, подякувала всім за плідну співпрацю, побажала успіхів у подальшій роботі.