Тимчасова контрольна комісія районної ради поновила свою роботу

IMG 90108 липня 2015 року, під головуванням депутата районної ради Брагінця В.М., відбулося засідання тимчасової контрольної комісії Новоодеської районної ради по вивченню питань приведення у відповідність до чинного законодавства розміру орендної плати та погашення заборгованості за користування землею, а також приведення у відповідність розпоряджень райдержадміністрації, що визнані судом протиправними. В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Горлач В.В., депутати районної ради Делікатний О.М., Іпатенко Ю.В. та Бобилюк М.І.

Комісією розглянуто питання виконання рішення районної ради від 21 березня 2013 року №5, яким затверджено рекомендації тимчасової контрольної комісії відповідним органам державної влади та місцевого самоврядування по усуненню порушень земельного законодавства і забезпечення надходження коштів до місцевих бюджетів.

За рішенням тимчасової комісії розпорядженням заступника голови районної ради від 08 липня 2015 року №39-р створено робочу групу з вивчення фактів розорення пасовищ в межах Новоодеського району. Членами робочої групи цього ж дня обстежено території Новоодеської міської та Новошмідтівської і Себинської сільських рад. Виявлено факти розорення пасовищ та використання їх як ріллі. Матеріали обстеження будуть направлені до Новоодеської районної прокуратури.