Урочистості з нагоди Дня Конституції

IMG 36326 червня  в залі засідань районної ради відбулися урочисті заходи та святковий концерт з нагоди Дня Конституції та Дня державної служби. З привітальними словами виступили голова райдержадміністрації Вербін Є.В., заступник голови районної ради  Горлач В.В. та міський голова Поляков О.П.

За вагомий особистий внесок у становлення, розвиток і зміцнення демократичної, соціальної і правової держави, сумлінне служіння Українському народові, високий професіоналізм та з нагоди Дня Конституції України відзнакою Миколаївської обласної ради «За заслуги перед Миколаївщиною» ІІ ступеня нагороджено заступника голови Новоодеської  районної ради Горлач Валентину Василівну.

Численні грамоти  та подяки були вручені представникам Новоодеської громади за професійні досягнення, сумлінну працю, високий професіоналізм, значні успіхи в організації національно-патріотичного виховання учнівської молоді та плідну громадську роботу.

З 80-річним ювілеєм привітали колишню завідуючу архівним відділом виконавчого комітету Новоодеської районної ради Лісову Валентину Іллівну.

Районний військовий комісар  Голубєв О.І. вручив орден за мужність ІІІ ступеню матері загиблого Нетребко Олега.

Для присутніх майстри художньої самодіяльності подарували концерт.