Прощавай, школо моя!

DSC6762"Прощавай, школо моя!" – бриніло в крапельках легенького дощику, лунало музикою зворушливого вальсу, читалося в сумовитих поглядах випускників Сухоєланецької ЗОШ. Директор школи Л. О. Діброва та вчителі пов`язали їм символічні стрічки "Випускник-2015", що означало: з цієї миті життя вчорашніх одинадцятикласників, яке рухалося разом з планетою "Школа", переходить на нову орбіту – "Самостійне життя".

Першокласники подарували своїм дорослим друзям дзвіночки на згадку про шкільне дитинство, вчителі – сувеніри у вигляді підків – на щастя. А батьки за українським звичаєм благословили дітей у путь-дорогу короваєм на вишитому рушникові, щоб доля була світлою і щедрою, як рідна земля.

DSC6694Заступник голови районної ради В. В. Горлач привітала вчителів, учнів, батьків із закінченням навчального року, що був сповнений новими знаннями, враженнями, досягненнями, за які вручила колективу закладу Почесну грамоту райдержадміністрації та районної ради. Валентина Василівна побажала випускникам успішно пройти ЗНО, вступити до омріяних вузів і, отримавши спеціальність, повернутися в рідний район.

 - Українське село і сільськогосподарське виробництво потребують реформування, а для цього необхідні кваліфіковані, творчі фахівці. Вірю, що ви з честю будете нести звання громадянина України, спрямовувати свої сили і знання на розвиток держави, – наголосила вона.

Не пасувати перед труднощами, впевнено йти до мети, берегти в серцях вогник рідної домівки, школи, любові до людей і до життя зичила винуватцям свята Л. О. Діброва. Ніжні й щирі слова адресували своїм вихованцям перша вчителька Л. М. Греджук і класний керівник Т. М. Кошмила. Сільський голова М. М. Ярошинський подякував  випускникам за участь у громадському житті села, бажаючи мирного неба, попутних вітрів і вдалого плавання до країни мрій. Він передав шкільному колективу грамоту від командира Миколаївської 79-ї аеромобільної бригади полковника О. М. Шандора за вагомий внесок у виховання воїнів-десантників у дусі патріотизму, підняття їх бойового духу, плідну співпрацю.

Л. О. Діброва вручила нагороди переможцям та призерам районного етапу предметних олімпіад і творчих конкурсів – Наталії Чекмаз,  Анні Жук, Лілії Греджук, а також – команді юних футболістів.

У тиші урочистій сріблясто співав дзвінок, обіцяючи учням зустріч у вересні на шкільному подвір'ї, а випускникам – у сокровенних куточках пам'яті.

Щасти вам, діти!