Вшанували визволителів

Заступник голови районної ради В.В. Горлач, працівники виконавчого апарату та депутати районної ради взяли участь у заходах до Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги.

pokol 17 травня – в районному будинку культури за участю депутата Верховної Ради Вадатурського А.О. відбувся «Вогник», присвячений зустрічі чотирьох поколінь: воїнів ІІ світової війни, війни в Афганістані, учасників АТО та школярів.

8 травня за участю голови обласної райдержадміністрації Мерікова В.І. та голови обласної ради Лусти В.В. на kurgan  5Кургані Слави відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни у Новоодеському районі. Було вручено ювілейні медалі  70-річчя з дня Перемоги у Другій світовій - Цушко Петру Костянтиновичу, Новаку  Миколі Федоровичу та  Лазюті  Василю Мокієвичу.

mal 2Цій даті  був присвячений міський  фестиваль дитячого патріотичного  малюнка на асфальті,  який проходив під гаслом:  «Пам’ятаємо. Перемагаємо». Всі школи-учасники отримали офісну техніку від спонсора, голови ТОВ «Оріон –Авто» Буркуна В.В.

kurgan  19 травня у міському сквері відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятника загиблим.

Зворушливим моментом свята на Кургані Слави та у міському сквері була участь «безсмертного батальону» учнів загальноосвітніх шкіл, які тримали фотопортрети  своїх пращурів, славних воїнів – визволителів.

Аматори сцени підготували для всіх присутніх святкові тематичні номери художньої самодіяльності.