Депутати зібралися на чергову сесію

26 лютого відбулося пленарне засідання ХХХІІІ сесії районної ради, в роботі сесії взяв учать депутат обласної ради Кравченко А.М.

Депутати одноголосно затвердили звіт про виконання бюджету за 2014 та погодили зміни до районного бюджету на 2015 рік.

В рамках Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» збільшено адресну та матеріальну допомогу ветеранам Великої Вітчизняної війни, інвалідам, громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Враховуючи зростання цін на паливно-мастильні матеріали, депутати підтримали клопотання начальника освіти райдержадміністрації Багнюка В.І. щодо збільшення фінансування на утримання шкільних автобусів, забезпечення підвозу учнів, педагогічних працівників до місць навчання та роботи. Затверджено програму малого і середнього підприємництва у Новоодеському районі на 2015-2016 роки.

Підтримали депутати і створення комунальної установи „Новоодеський районний центр фінансово – господарського та навчально – методичного забезпечення закладів освіти” Новоодеської районної ради Миколаївської області, відповідно затвердили статут та призначили керівником комунальної установи Мігель Наталію Михайлівну. Уточнено юридичну адресу Новоінгульської ЗОШ та погоджено проведення звітів депутатів районної ради. Затверджені технічні документації про нормативно-грошові оцінки земельних ділянок.

В результаті обговорення, депутати відправили на доопрацювання 2 проекти рішення.