Погоджено питання порядку денного ХХХІІІ сесії районної ради

24 лютого відбулося розширене засідання президії районної ради під головуванням заступника голови районної ради Горлач В.В.

prezudiaВ ході засідання були розглянуті питання, що пропонуються винести на розгляд чергової сесії районної ради. Депутати слухали начальника фінансового управління райдержадміністрації Васильєва С.М., який ознайомив зі звітом про виконання районного бюджету Новоодеського району та фонду непередбачених видатків районного бюджету за 2014 рік та внесенням змін до районного бюджету Новоодеського району на 2015 рік. Завідувач сектора економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації Цешнатій І.А. обґрунтувала членам президії необхідність затвердження Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Новоодеському у районі на 2015 – 2016 роки.

Попередньо погодили депутати і внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення „Турбота” та до районної Цільової соціальної програми розвитку освіти Новоодеського району на 2011 – 2015 роки, список народних засідателів Новоодеського районного суду Миколаївської області.

Багнюк В.І., начальник відділу освіти райдержадміністрації ознайомив присутніх із процедурою створення комунальної установи „Новоодеський районний центр фінансово – господарського та навчально – методичного забезпечення закладів освіти” Новоодеської районної ради Миколаївської області.

Члени президії розглянули також блок організаційних та земельних питань, які одноголосно запропонували винести на розгляд ХХХІІІ сесії районної ради, яка відбудеться 26 лютого о 10.00 в сесійній залі районної ради.