Проведено нараду з головами місцевих рад

3 лютого відбулася нарада при голові райдержадміністрації Вербіну Є.В. за участю керівництва районної ради, міського та сільських голів, представників правоохоронних органів, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

Про виконання заходів районної Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Новоодеському районі Миколаївської області на 2012-2015 роки, затвердженої рішенням районної ради від 17.02.2012 року №3. доповідав начальник Новоодеського РВ УМВС України в Миколаївській області Ковтун Олександр Олексійович.

Військовий комісар Новоодеського районного військового комісаріату Голубєв Олександр Іванович наголосив на необхідності здійснення заходів щодо забезпечення виконання вимог Указу Президента України від 14.01.2015 року №15/2015 «Про часткову мобілізацію».

       Слухали також про заходи щодо попередження пожеж у житловому секторі та про активізацію роботи щодо створення громадських формувань по охороні громадського порядку.

Заступник голови районної ради Горлач В.В. та працівники виконавчого апарату ознайомили керівників територіальних громад з результатами розширеного засідання Консультативної ради з питань місцевого самоврядування у Верховній Раді України (за листом Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад), порушили питання щодо необхідності узагальнення досвіду місцевих рад шостого скликання та участі у конкурсі проектів ЄС ПРООН „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” щодо створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів.