Вирішення житлових питань шляхом підвищення рівня доступності житла

20.06.2014 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань промислової та аграрної політики, житлово-комунального господарства, земельних відносин, транспорту, зв’язку, енергетики, будівництва, власності, під головуванням Брагінця В.М.

В роботі комісії взяли участь заступник голови районної ради Горлач В.В., Попова М.Ю., начальник відділу Держземагенства у Новоодеському районі, Юхименко В.А., головний спеціаліст відділу архітектури, будівництва, інфраструктури та житлово-комунального господарства Новоодеської райдержадміністрації та начальник відділу з питань управління майном районної ради Призиглей О.І.

Депутати розглянули хід виконання „Комплексної соціально – економічної програми забезпечення громадян житлом у Новоодеському районі на 2013 – 2017 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 листопада 2013 року №3”. Головний спеціаліст відділу архітектури, будівництва, інфраструктури та житлово-комунального господарства Новоодеської райдержадміністрації Юхименко В.А., надала роз’яснення щодо умов отримання пільгового житла .

Також було розглянуто клопотання директора комунальної організації „Новоодеський районний фізкультурно-оздоровчий центр „Колос” Євгенова В.В. щодо внесення змін до Статуту даної комунальної організації та клопотання редактора районної газети„Промінь” Крикун Н.М. щодо надання дозволу на списання з балансу редакції районної газети „Промінь” друкарського обладнання”.

Депутатами заслухано інформації Новоодеської райдержадміністрації , щодо виконання рекомендацій постійної профільної комісії районної ради від 17.04.2014 року„ Про хід виконання районної Програми „Питна вода Новоодещини” на період до 2020 року, затвердженої рішенням районної ради від 18 серпня 2010 року № 2. та інформацію відділу освіти Новоодеської райдержадміністрації щодо виконання рішення районної ради ХІІ сесії шостого скликання від 24 травня 20123 року № 12 „Про надання дозволу на списання аварійних обєктів, які перебувають у безпосередньому управлінні відділу освіти Новоодеської райдержадміністрації.

До того ж було розглянуто ряд інших питань.

XXX

20.06.2014 року відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища, природокористування та ресурсозбереження та з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією, роботи з громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації.

В роботі комісії взяли участь заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуюча справами Чубук І.М., заступник міського голови Пастух В.З., головний спеціаліст відділу архітектури, будівництва, інфраструктури та житлово-комунального господарства Новоодеської районної державної адміністрації та начальника юридичного відділу районної ради Довганя О.О.

Депутатами було заслухано інформацію заступника міського голови Пастуха В.З. про готовність Новоодеського міського пляжу до купального сезону 2014 року.

Було розглянуто лист прокуратури Новоодеського району щодо внесення змін та доповнень до Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян у Новоодеському районі на 2012-2015 роки.

Також депутатами було розглянуто рекомендації постійної комісії Миколаївської обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів № 2 від 28 травня 2014 року «Про несанкціоноване користування надрами біля с. Баловне Новоодеського району». За результатами розгляду депутатами були прийняті відповідні рекомендації щодо вжиття заходів з припинення несанкціонованого користування надрами в межах Баловненської сільської ради.

Крім цього було розглянуто ряд інших організаційних питань