Чергове засідання тимчасової контрольної комісії районної ради

88162031 207433163947491 1056530339561734144 o06 березня поточного року під головуванням Володимира Євгенова, за участю голови райдержадміністрації Володимира Суровцева, депутата обласної ради Петра Ковальчука відбулося засідання тимчасової контрольної комісії Новоодеської районної ради з вивчення причин негативної екологічної ситуації, яка склалася в районі. Серед запрошених -  сільські голови громад, на території яких знаходяться виробничі підприємства та їх представники.

         Комісією заслухано інформацію Підлісненського сільського голови Валиля Галіва, начальника Управління Держпродспоживслужби у Новоодеському районі Олександра Страдомського, представників ТОВ «ФУД ДЕВЕЛОПМЕНТ» та ТОВ «СГП Агросервіс».

         Комісією рекомендовано Підліснеському сільському голові звернутись до Державної екологічної інспекції у Миколаївській області для вжиття заходів адміністративного впливу до ТОВ «ГЛОБАЛ ТАЙМ», визначено термін усунення порушення підприємством ТОВ «СГП Агросервіс» на території Троїцької сільської ради та напрацьовано рішення стосовно спільного фінансування з бюджетів різних рівнів заходів по захороненню біоставу в Новоодесікій міській раді.