ХХХІІ сесія районної ради

26 лютого відбулося пленарне засідання ХХХІІ сесії районної ради сьомого скликання, в роботі якого, крім депутатів районної ради, взяли участь депутати обласної ради Ю. Джупінін, А. Катрич, П. Ковальчук.

До порядку денного було включено 17 питань. Під час засідання депутатами затверджено звіт про виконання районного бюджету та резервного фонду районного бюджету за 2019 рік, порядки організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку, в санаторно - курортних закладах учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил та членів їх сімей за рахунок коштів районного бюджету і складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних некомерційних підприємств, що надають медичну допомогу населенню Новоодеського району.

Заслухано інформацію про діяльність Новоодеського відділу Вознесенської місцевої прокуратури упродовж 2019 року, внесено зміни до районного бюджету на 2020 рік та ряду районних програм. Прийнято рішення з організаційних та майнових питань. Підтримано звернення до обласної ради, обласної державної адміністрації щодо вирішення питання по передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області у спільну власність територіальних громад міста та сіл Новоодеського району майнового комплексу за адресою: Миколаївська область, Новоодеський район, місто Нова Одеса, вул. Шкільна, 40 та до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо зняття з розгляду законопроєктів №2178-10, 2194, 2195 та проведення Всеукраїнського референдуму щодо продажу земель сільськогосподарського призначення.

Жваво обговорювалися питання про затвердження тарифів на платні медичні послуги, що надаються комунальним некомерційним підприємством „Новоодеська центральна районна лікарня” та призначення на посаду директора комунальної установи „Новоодеський районний центр фінансового - господарського та навчально - методичного забезпечення закладів освіти” О. Брусенко. За результатами обговорення та голосування рішення з вищевказаних питань не прийнято.

На завершення засідання голова районної ради ознайомив з відповідями, що надійшли від Офісу Президента України таМиколаївської ОДА на пропозицію депутатського корпусу районної ради щодо внесення змін до перспективного плану формування територій громад Миколаївської області та створення у Новоодеському районі однієї об’єднаної територіальної громади з центром у м. Нова Одеса. На прохання депутатів головний лікар М. Коваленко розповів про перспективи функціонування центральної районної лікарні та нову систему фінансування.