Продовжується підготовка до чергового пленарного засідання

IMG 2542 min24 липня відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій, соціально – економічного розвитку територіальних громад району, децентралізації та адміністративної реформи. В її роботі взяли участь голова районної ради О. Гриценко, заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуюча справами І. Чубук, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації  Н. Антоневич, працівники районної ради та райдержадміністрації.

Згідно порядку денного розглянуто клопотання, які надійшли на розгляд комісії, питання щодо спрямування депутатських коштів, внесення змін до районного бюджету Новоодеського району на 2019 рік, затвердження плану роботи постійної комісії на ІІ півріччя 2019 року та вивчено перелік питань, що виносяться на розгляд сесії районної ради сьомого скликання.

В ході розгляду проекту рішення про внесення змін до районного бюджету Новоодеського району на 2019 рік, виникло питання щодо виділення коштів на облаштування засобами дистанційної передачі даних вузлів обліку на об’єктах комунальної власності. Депутати запропонували звернутися на ХХІХ сесії районної ради до Офісу Президента України та Кабінету Міністрів України стосовно вирішення даного питання та рекомендували райдержадміністрації провести нараду з представниками постачальників побутового газу.

Також відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища, природокористування та ресурсозбереження, в роботі якої взяв участь заступник голови районної ради В. Євгенов.   Голова комісії ознайомив присутніх з планом роботи комісії на ІІ півріччя, листами обласної ради стосовно порядку використання коштів, що надходять до місцевих бюджетів у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва та щодо впровадження особливого порядку здійснення діяльності на приаеродромній території КП «ММА» радіусом 50 км. Вивчено перелік питань, що виносяться на розгляд сесії районної ради сьомого скликання

IMG 2546 minПо завершенню засідань постійних комісій відбулося засідання президії районної ради. За пропозицією постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій, соціально – економічного розвитку територіальних громад району, децентралізації та адміністративної реформи до порядку денного включено питання „Про Звернення депутатів Новоодеської районної ради щодо облаштування засобами дистанційної передачі даних вузлів обліку газу на об’єктах комунальної власності. За результатами вивчення погоджено питання, що включені до порядку денного ХХІХ сесії районної ради.