Останній дзвоник для школярів Новоодеського району

     Image 1124 травня пролунав останній дзвоник для багатьох школярів Новоодеського району. Для більшості він сповістив про початок літніх канікул, іншим нагадав про те, що настала хвилююча мить прощання зі шкільною родиною. Гостями на урочистих лінійках в школах району стали представники районної влади, депутати та представники органів місцевого самоврядування.

    Image 12Заступник голови районної ради Володимир Євгенов взяв участь в урочистостях в Сухоєланецькій опорній школі. Привітавши зі святом учнів та вчителів, він побажав випускникам упевнено йти дорогою знань, вступити до обраного навчального закладу і знайти себе у професійному і особистому житті. За багаторічну сумлінну працю, успішне навчання, громадську активність та з нагоди завершення 2018/2019 навчального року нагородив Почесною грамотою районної ради педагогічний та учнівський колективи Сухоєланецької опорної школи І – ІІІ ступенів (директор Діброва Л.О.)

Цього ж дня заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуюча справами І.Чубук та депутати районної ради М.Стеценко, С.Попов взяли участь в урочистих заходах з нагоди Останнього дзвоника та свята прощання зі школою в Новоодеській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Окрасою свята став масовий виступ хореографічного колективу школи, переможця обласного конкурсу хореографічних колективів «Сучасні ритми» та обласного проекту «Оксамитова стежка» в номінації «Хореографія».