Районна рада ініціативу підтримала

IMG 62115 квітня відбулися профспілкові збори у Новоодеській районній раді. На порядку денному – питання про підтримку військовослужбовців, членів їх сімей та переселенців, які прибувають із Криму. Голова проф­кому О. І. Призиглей ознайомив присутніх із листом голови обласної ради Т. Д. Креміня, в якому йдеться про те, що громада Миколаївщини має зробити все, аби і військовослужбовці, й переселенці з Криму відчули добросусідську турботу і підтримку. З цією метою в області створено банки одягу, взуття, предметів побуту, продуктів харчування довготривалого зберігання. Всі бажаючі можуть надати й фінансову допомогу, перерахувавши кошти на рахунок Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Голова районної ради О. М. Делікатний запропонував підготувати листи до міської та сільських рад, державних установ району з пропозицією підтримати ініціативу обласної ради.

Працівники районної ради підтримали пропозицію О. М. Делікатного, прийняли рішення і перерахували свій одноденний заробіток до Миколаївського обласного благодійного фонду соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Шановні жителі Новоодещини, долучайтеся до благородної справи! У цей скрутний час, коли наші співвітчизники покинули свої домівки і робочі місця, Новоодещина теж не має права стояти осторонь, бо це наші – для кого брати і сестри, для кого матері, батьки та їх діти.

Наша районна громада має зробити все, щоб Миколаївщина стала для них новою домівкою.

Миколаївський обласний благодійний фонд соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям знаходиться за адресою: м. Миколаїв, вул. Луначарського, 2, тел. (0512) 57-57-39. Його банківські реквізити:

р/р 26008619950776,

ПАТ «Промінвестбанк»,

код банку 300012,

ОКПО 13866445.