Аграрії підтримують громади

Ми живемо у сільськогосподарському краю. Загальна площа сільськогосподарських земель Новоодеського району становить 123216 га, з яких ріллі 101443 га, пасовищ 19404 га, інші 2369 га. Сільськогосподарськими підприємствами використовується 34876 га, фермерськими господарствами 20382 га, одноосібниками 30649 га ріллі.

У 2018 році сільгоспвиробники сплатили понад 216,80 тис.грн. плати за землю до місцевих бюджетів. 2 870 тис.грн. надійшло до спецфонду освітніх установ від суборенди землі 18-ти шкіл району. Кошти, що вчасно надходять від аграріїв за використання земельних ділянок, закріплених за 13 дошкільними закладами, сприяють значному покращенню матеріальної бази дитячих садків.

Ми добре знаємо, що агробізнес – доволі ризикована справа, бо українські хлібороби ніколи не впевнені у кінцевому результаті. Та навіть у такій непростій економічній ситуації в більшості наші сільгоспвиробники не забувають про підтримку закладів соціально-культурної сфери на селі, благоустрій територій, допомогу ветеранам війни, учасникам АТО, пенсіонерам та гостропотребуючим сім’ям.

Сільгосппідприємства ТОВ «БАЛОВНЕ» - голова С.Лебенштейн,   ТДВ «СІЛЬГОСПГОСПОДАРСТВО ГУР’ЇВКА», - О.Стуканов,             ТзДВ «СІЛЬГОСПГОСПОДАРСТВО КАНДИБИНСЬКЕ» - В.Шипунов, ПрАТ «НОВОТЕХ» - Франсуа Бовуар, ТзДВ «МАЛИНІВКА» - О.Базилюк, ТзДВ «ПІВДЕННИЙ КОЛОС» - Н.Білоконенко, СТОВ «СОЮЗ АГРО» - С.Боровський, ПРАТ «Україна» - С.Іванов, ТзДВ ім.Т.Г.Шевченка – В.Середа, ТОВ «»АГРО-ПІК» - О.Ардімасов, СТФ ПП «ДУМІТРАШ» - В.Черєуцан, ТОВ «ФАНЧІ-ІНВЕСТ» - Р.Стефанчишин, ТОВ «Новоодеський елеватор»- І.Вовчок, ФОП «УСТЯНОВСЬКИЙ» - Б.Устяновський постійно надають суттєву матеріальну підтримку громадам.

Фермерські господарства «ДРУЦА» - А.Друца, «РАДУГА» - А.Гончар, «РЕГУЛ» - Ю.Жемков, «ТАВРІДА» - М.Антошин, «ГАЛИНА» - В.Брагінець, «ВОЙЧЕНКО» - В.Войченко, «САПФІР-5» - В.Калашніков, «ОСІНЬ ЗОЛОТА» - О.Пастика, «АНОННА» - Ж.Осьмак, «ТОФТУЛ» - І.Тофтул, «ПРАЦЯ, ВРОЖАЙ, ДОБРОБУТ» - С.Назаренко, «ЛЮКС АГРО» - В.Поліщук та інші також завжди відгукуються, коли потрібно разом долати стихійні лиха, надзвичайні ситуації, долучаються до ремонту доріг місцевого значення, надають матеріальну підтримку органам місцевого самоврядування у вирішенні важливих питань життєзабезпечення громад.

Варто відзначити, що одноразова безповоротна допомога від сільгоспвиробників є значним доповненням до бюджетних асигнувань на освіту, культуру, спорт, сільську медицину та соціальний захист.

Висловлюємо щиру вдячність сільгоспвиробникам району за постійну матеріальну допомогу територіальним громадам міста і сіл району, за плідну співпрацю з районною, міською та сільськими радами.

Бажаємо успішної посівної кампанії, гарної весняної погоди, щедрих врожаїв. Сподіваємося на плідне співробітництво і в подальшому.