Триває підготовка до сесії

IMG 2197 minВ Новоодеській районній раді 19 лютого 2019 року при стовідсотковій явці, під головуванням Вознюк Наталії Анатоліївни відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій, соціально – економічного розвитку територіальних громад району, децентралізації та адміністративної реформи.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради – О.Гриценко, заступник голови районної ради – В.Євгенов, голова райдержадміністрації – В.Суровцев  та працівники районної ради, райдержадміністрації.

Згідно порядку денного розглянуто та винесено на чергову сесію питання затвердження та співфінансування інвестиційних проектів, які планується подати на конкурси з метою залучення додаткових коштів на їх реалізацію. Розглянуто клопотання депутатів про використання коштів районного бюджету на виконання доручень виборців.

Під час засідання начальник фінансового управління Новоодеської райдержадміністрації С.Васильєв  довів до відома проект звіту про виконання районного бюджету Новоодеського району та резервного фонду районного бюджету за 2018 рік та проект рішення про внесення змін до районного бюджету Новоодеського району на 2019 рік.

Під час засідання комісії депутатами прийнято відповідні рішення, розглянуто перелік питань, що виносяться на розгляд 27 сесії районної ради.

      Цього ж дня відбулося засідання президії районної ради. Члени президії детально вивчили питання, що плануються до розгляду на пленарному засіданні сесії районної ради та рекомендували райдержадміністрації доопрацювати питання щодо внесення змін до Цільової соціальної програми розвитку освіти Новоодеського району на 2018-2021 роки та до районної Цільової програми забезпечення підготовки та проведення призову громадян Новоодеського району на строкову військову службу та військову службу за контрактом на 2018 – 2020 роки.