Сформовано керівний склад Госпітальної ради Миколаївського госпітального округу

7 лютого міський голова Олександр Сєнкевич провів організаційне засідання Госпітальної ради Миколаївського госпітального округу. У ньому взяв участь голова районної ради О.Гриценко. Зустріч присвятили формуванню керівного складу дорадчого органу, визначили завдання та окреслили план його розвитку на наступні три роки. Головою ради делегати обрали начальника управління охорони здоров’я міськвиконкому Ірину Шамрай, заступником – головного лікаря  Новоодеської центральної районної лікарні Миколу Коваленка, секретарем - заступника начальника управління охорони здоров’я з фінансово-економічних питань  Вікторію Яковлєву.

Уточнено склад Госпітальної ради Миколаївського госпітального округу. До неї увійшли 11 керівників медичних закладів, 7 представників місцевих органів влади, 4 депутати місцевих рад, 4 лікаря, 2 представника громадських організацій, 1 медичний працівник. Загальна кількість членів Госпітальної ради складає 32 особи.  За пропозицією міського голови Олександра Сєнкевича заступником голови ради також став депутат Сергій Карцев.

Ірина Шамрай підкреслила, що кількість представників кожної територіальної одиниці розраховується за формулою, розробленою Міністерством  охорони здоров’я України та залежить від кількості адміністративно-територіальних одиниць, що входять до госпітального округу, кількості жителів в кожному населеному пункті.

Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України, до складу Миколаївського госпітального округу увійшли всі заклади охорони здоров’я, що забезпечують надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, розміщені на території: м. Миколаєва, м. Очакова, а також Березанського, Вітовського, Миколаївського, Новоодеського та Очаківського районів.

Загальна кількість населення в Миколаївському госпітальному окрузі становить 657, 263 тис. осіб.

Олександр Сєнкевич зауважив, що Госпітальна рада працює не тільки виключно на вторинному рівні медичної допомоги, але й організовує взаємодію з закладами первинного і третинного рівнів, та побажав присутнім плідної роботи.