Співпраця з облдержадміністрацією

IMG 2866 min16 січня поточного року в малому залі районної ради відбулася зустріч заступника голови облдержадміністрації з соціальних, гуманітарних питань, надання адміністративних послуг та розвитку громадського суспільства Євгенія Шевченка з керівництвом районної ради, райдержадміністрації, міським та сільськими головами.

Євгеній Шевченко поінформував представників місцевих громад про проведену роботу облдержадміністрації та перспективний план соціального розвитку області по напрямках роботи. Закликав очільників місцевих громад прийняти активну участь в залученні виділених коштів обласного бюджету на проведення реформ освіти та охорони здоров’я в районі.

В зустрічі взяли участь директор департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Олена Удовиченко та начальник управління охорони здоров’я Миколаївської облдержадміністрації Павло Георгієв. Мова йшла про результати першого етапу медичної реформи, доступ до безкоштовної діагностики, доступі ліки за електронним рецептом, нові кардіоцентри, реформу екстреної допомоги. Олена Удовиченко ознайомила з результатами втілення Концепції Нової української школи в області та зокрема в Новоодеському районі.

Учасники зустрічі мали можливість отримати відповіді на всі питання, які їх цікавили.