Районний бюджет на 2019 рік затверджено

IMG 2694 min22 грудня відбулася ХХVІ сесія сьомого скликання. До порядку денного було включено 21 питання. Перед затвердженням районного бюджету Новоодеського району на 2019 рік депутатами схвалено Програму збереження документів з особового складу в Новоодеському районі на 2019 – 2023 роки, продовжено термін дії районних програм боротьби з онкологічними захворюваннями, протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, програми протидії захворюванню на туберкульоз, „Медичні кадри Новоодещини”, відпочинку та оздоровлення дітей, розвитку фізичної культури і спорту, культури, цивільного захисту, які фінансуються за рахунок коштів районного бюджету.

Представниками депутатського корпусу підтримано запропонований райдержадміністрацією проект районного бюджету, дохідна та видаткова частина якого запланована в розмірі близько 290 млн.грн.

Завершено роботу тимчасової контрольної комісії Новоодеської районної ради з контролю за фінансово - господарською діяльністю комунальних підприємств та використанням коштів районного бюджет. У зв’язку з кадровими змінами внесено зміни до складу президії, конкурсних комітетів з організації та проведення щорічних районних конкурсів, комісії з нагородження відзнакою „За заслуги перед Новоодещиною”. Сплановано роботу районної ради на І півріччя 2019 року та знято з контролю у зв’язку з виконанням рішення районної ради. Розглянуто ряд земельних питань.

Голова районної ради О. Гриценко привітав присутніх з новорічними та різдвяними святами.

Всі присутні на пленарному засіданні мали змогу долучитися до святкової акції громадської організації осіб з інвалідністю.