Проведено засідання планово – бюджетної комісії.

IMG 2158 min20 грудня 2018 року під головуванням Вознюк Наталії Анатоліївни відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій, соціально – економічного розвитку територіальних громад району, децентралізації та адміністративної реформи. В роботі комісії взяли участь голова районної ради – Олександр Гриценко, голова райдержадміністрації - Володимир Суровцев, заступник голови районної ради –Володимир Євгенов, заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуюча справами – Ірина Чубук, депутати районної ради члени комісії: Володимир Богославець, Євгеній Вербін, Іван Ємельянов, Валентина Коржова та працівники виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації.

Згідно порядку денного начальник фінансового управління Новоодеської райдержадміністрації Сергій Васильєв ознайомив з проектом рішення «Про районний бюджет Новоодеського району на 2019 рік». В процесі обговорення депутатами було внесено пропозиції щодо збільшення коштів на надання матеріальної допомоги гостропотребуючим категоріям населення.

Заслухано інформацію начальника відділу інвестицій проектів та грантів районної ради - Інни Цешнатій про участь територіальних громад району в грантових та інвестиційних проектах.  Протягом 2018 року:

-                     два проекти стали переможцями обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2017 року (один від районної ради та один від Костянтинівської сільської ради). Загальний обсяг фінансування 394 тис. грн.;

-                     дев’ятнадцять проектів стали переможцями обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку 2018 року (шість від Сухоєланецької, два від Новопетрівської, Баловненської, Новошмідтівської, один від Гур’ївської, Себинської, Воронцівської сільської ради, по два від районної ради та райдержадміністрації). Загальний обсяг фінансування 2809,338 тис. грн.;

-                     подано на конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування в 2018 році шість проектів (п’ять від районної ради і один від Бузької сільської ради). Загальний обсяг фінансування 1416,252 тис. грн;

-                     на попередній конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2019 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Миколаївській області подано три проекти (Сухоєланецька, Гур’ївська сільська рада та Новоодеська РДА). Загальний обсяг фінансування 13330,430 тис. грн ;

-                     подано ще 17 проектів на обласний конкурс мікропроектів місцевого розвитку 2018 року (по два від Баловненської та Бузької, по одному від Михайлівської, Себинської, Троїцької сільської ради, шість від райдержадміністрації та чотири від районної ради). Загальний обсяг фінансування 4871,220 тис. грн.

IMG 2161 minПроекти направлені на вирішення актуальних проблем в територіальних громадах району: поточні та капітальні ремонти сільських клубів, ФАПів, школи, зовнішнього освітлення, свердловин для води; придбання дитячих майданчиків, інтерактивних дошок, комп’ютеризація шкільних закладів.

На засіданні знято з контролю рішення районної ради, які втратили чинність. Затверджено план роботи постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій,соціально-економічного розвитку територіальних громад району, децентралізації та адміністративної реформи на І півріччя 2019 року.

Заступник голови районної ради Володимир Євгенов довів до відома депутатів про звіт тимчасової контрольної комісії Новоодеської районної ради з контролю за фінансово - господарською діяльністю комунальних підприємств   та використанням коштів районного бюджету. Розглянуто та схвалено перелік питань, що виносяться на розгляд 26 сесії районної ради 7 скликання.