Робота постійних комісій районної ради

 18 грудня поточного року відбулися засідання постійних комісій районної ради. На засіданні постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин, екології, охорони навколишнього середовища, природокористування та ресурсозбереження   під   головування   секретаря постійної комісії С.Назаренка розглянуто питання «Про продовження терміну дії до 2021 року Районної цільової програми розвитку цивільного захисту Новоодеського району».

Депутати ознайомились з питаннями затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок згідно землевпорядної документації, яка надійшла до районної ради. Також до депутатів було доведено інформації простан використання депутатських коштів.

На засіданні постійної комісії районної ради з питань підприємництва, промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово - комунального господарства, торговельно - побутового обслуговування населення, приватизації та власності від 18.12.2018 року розглядалися питання:

- Про хід виконання концепції програми поводження з твердими побутовими відходами в Новоодеському районі на 2015-2020 роки.

- Про лист Михайлівського сільського голови щодо надання частини приміщення Михайлівської ЗОШ І ступеня під сільський клуб.

- Про перелік питань, які будуть розглядатись на 26 сесії районної ради сьомого скликання.

-   Про затвердження плану роботи постійної комісії районної ради з питань підприємництва, промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівельно-побутового обслуговування населення, приватизації та власності на І   півріччя 2019 року.»

-  Про зняття з контролю рішень районної ради.

- Про затвердження нової редакції Статуту комунального підприємства „Палац урочистих подій „Лілея”.

Також відбулося засідання постійної районної ради з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією, роботи з громадськими об’єднаннями, органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації. Під головуванням голови постійної комісії Кліменка В.А. розглянуто питання:

- Про затвердження нової редакції складу Президії Новоодеської районної ради;

-   Про затвердження Програми збереження документів з особового складу в Новоодеському районі на 2019-2023 роки;

-   Про лист Новоодеської районної державної адміністрації стосовно зняття з контролю Програму запобігання і протидію корупції у Новоодеському районі на 2013-2017 роки;

- Про хід виконання Програми створення страхового фонду документації Новоодеського району на 2013 – 2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 27 листопада 2013 року № 3;

-   Про зняття з контролю рішень районної ради;

Позитивно розглянуто питання про внесення змін до складу конкурсних комітетів та комісій в зв’язку з кадровими змінами.

З зазначених питань прийнято відповідні рішення та рекомендації.