На засіданнях постійних комісій.

20181206 090738В Новоодеській районній раді 6 грудня 2018 року під головуванням Вознюк Наталії Анатоліївни, відбулося засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів, інвестицій, соціально – економічного розвитку територіальних громад району, децентралізації та адміністративної реформи.

В роботі комісії взяли участь голова районної ради – Гриценко Олександр Васильович, депутати районної ради члени комісії: Богославець В.І., Боровський С.Г., Комнатний Є.О., Ємелянов І.І., працівники районної ради та райдержадміністрації.

Згідно порядку денного розглянуто клопотання депутатів про використання коштів районного бюджету на виконання доручень виборців.

Під час засідання начальник фінансового управління Новоодеської райдержадміністрації Васильєв С.М. доповів про внесення змін до районного бюджету Новоодеського району на 2018 рік та ознайомив з відповідним проектом рішення.

Розглянуто клопотання від установ району та перелік питань, що виносяться на розгляд ХХVсесії районної ради 7 скликання.

Під час засідання комісії депутатами прийнято відповідні рішення.

Цього ж дня, о 9:00 годині відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради з питань підприємництва, промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівельно-побутового обслуговування населення, приватизації, власності та з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією, роботи з громадськими об’єднаннями, органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації.

Під головуванням голови постійної комісії Парастаєва С.В., в присутності членів комісій: Бандурки К.В., Крикливенка В.А., Муненка С.І., Баштового П.І., Шипунова В.І., Войченка В.О. розглянуто питання:

-   про лист голови Новоодеської райдержадміністрації щодо надання приміщень у користування військовій частині Е6016 в особливий період та під час дії правового режиму воєнного стану в Україні;

-    про безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад міста та сіл Новоодеського району у власність Сухоєланецької об’єднаної територіальної громади нерухомого майна.

В роботі комісії взяли участь Євгенов В.В. – заступник голови районної ради, Думановський О.В. - завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації, Щербина В.В. - завідувач сектора з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації,Довгань О.О.- начальник юридичного відділу районної ради, Призиглей О.І. – начальник відділу з питань з питань управління майном районної ради.

З зазначених питань прийнято відповідні рішення та рекомендації.