Позачергова сесія районної ради

    07 грудня 2018 року відбулося пленарне засідання ХХV позачергової сесії районної ради сьомого скликання. Керівництво районної ради привітало з ювілейними днями народження своїх колег Є.Вербіна та К.Бандурку. З нагоди Міжнародного дня волонтерів відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» були нагороджені Інна Браславська та Сергій Іванов. Грамоти Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України з нагоди Дня сільського господарства вручено депутатам районної ради В.Войченку, С.Боровському; сільгосптоваровиробникам - І.Вовчку, О.Постикі та В.Поліщуку. Подяки від народного депутата України І.Бриченка отримали депутати районної ради С.Муненко, А.Чабаненко, С.Назаренко, В.Богославець, В.Гузан та Т.Тхір.
    Депутати одноголосно підтримали порядок денний, до якого внесено було 3 питання:
1.Про внесення змін до районного бюджету Новоодеського району на 2018 рік
2.Про надання приміщень у користування військовій частині Е 6016 в особливий період та під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.
3.Про безоплатну передачу майна спільної власності територіальних громад міста та сіл Новоодеського району у власність Сухоєланецької об’єднаної територіальної громади
   Голова районної ради Олександр Гриценко подякував усім присутнім за участь у роботі сесії та привітав з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування.