Семінар із секретарями рад

IMG 1783 min6 листопада згідно плану заходів районної ради проведено семінар з секретарями міської та сільських рад. Із вступним словом до присутніх звернувся заступник голови районної ради В. ЄВГЕНОВ, який побажав успіхів, наснаги та позитиву у щоденних справах. Про план заходів з підготовки та проведення Дня місцевого самоврядування та  участь територіальних громад в конкурсах на кращий заклад соціально-культурної сфери та на кращу роботу сільської ради по дотриманню вимог Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” доповіла заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуюча справами І. ЧУБУК. Доповідач подякувала секретарям рад за творчий підхід та організацію роботи при підготовці презентацій громад та виставок національних меншин під час святкування 95-річчя від дня утворення Новоодеського району і націлила на співпрацю з підвідомчими установами з метою належної підготовки до відзначення професійного свята в територіальних громадах.

IMG 1788 minДосвідом з організації роботи щодо виконання програми соціального захисту населення „Турбота” на території сільської ради поділилася Себинський сільський голова Н. ЖАДАН. Наталія Миколаївна розповіла про комплекс соціальних заходів, спрямованих на підтримку, турботу, посилення соціального, медичного захисту різних малозахищених категорій населення, учасників АТО, створення сприятливих умов для їх життєдіяльності.

Питання дотримання законодавства при здійсненні державної реєстрації актів цивільного стану та усунення недоліків порушила начальник Новоодеського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ у Миколаївській області Ю.ОЛАРЬ.

В ході семінару розглянуто питання щодо передплати  газети „Промінь” і ряд організаційних питань. По закінченню  присутні обмінялися думками, обговорили проблемні питання у своїй роботі. Загалом захід пройшов плідно і конструктивно.