ХХІV сесія районної ради завершила свою роботу

26 жовтня відбулося пленарне засідання ХХІV сесії районної ради сьомого скликання. Від імені депутатського корпусу та виконавчого апарату головуючий привітав з ювілейним днем народження колегу, голову районної ради 2006 – 2014 років О. Делікатного. Голова районної ради О.Гриценко повідомив про створення в районній раді депутатської групи "За розвиток Новоодещини" під керівництвом Є.Вербіна.

IMG 0692 minПередбачалося розглянути 18 питань. За пропозиціями депутатів районної ради до порядку денного додатково внесено ряд питань: „Про Звернення депутатів районної ради до Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання стосовно призначення голови Новоодеської райдержадміністрації”, „Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду ТОВ „БЕСТ СОЛАР” із земель сільськогосподарського призначення для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій, розташованої в межах території Новопетрівської сільської ради Новоодеського району Миколаївської області”, „Про уточнення та доповнення назви проекту Новоодеської районної ради „Енергомодернізація закладів освіти Новоодеського району Миколаївської області”, що може реалізовуватися за рахунок субвенції з обласного бюджету у 2018 році” та „Про рекомендацію райдержадміністрації щодо звільнення з посади  начальника відділу освіти В.Багнюка”, знято з розгляду питання щодо дострокового припинення повноважень голови районної ради.

IMG 0780 minВ результаті таємного голосування рішення щодо дострокового припинення повноважень заступника голови районної ради В. Євгенова не прийнято.

Депутати внесли зміни до районного бюджету Новоодеського району на 2018 рік, підтримали Звернення до Адміністрації Президента України та Кабінету Міністрів України щодо вирішення питання стосовно призначення голови Новоодеської райдержадміністрації, затвердили районну Програму запобігання і лікування серцево – судинних та судинно – мозкових захворювань на 2018 – 2020 роки, проекти районної ради для участі в обласному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування 2018 року, технічні документації з нормативної грошової оцінки ряду земельних ділянок.