На комісії з гуманітарних питань

3 жовтня відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства, дитинства, освіти, культури, спорту, сім’ї та молоді, захисту прав учасників АТО. Розглянуто блок гуманітарних питань, як планових, так і тих, які будуть винесені на розгляд сесії районної ради. В обговоренні взяли активну участь депутати районної ради С.Попов, В.Скопіна, Т.Тхір, О.Кравченко, М.Стеценко та заступник керівника виконавчого апарату районної ради, керуюча справами І.Чубук.

Традиційним питанням профільної комісії було питання підготовки закладів соціально-культурної сфери до опалювального сезону. Начальник відділу освіти  райдержадміністрації В. Багнюк, завідувач відділу культури, молоді та спорту райдержадміністрації О.Тищенко, начальник управління соціального   захисту населення райдержадміністрація Н.Поляруш та завідуючий господарством ЦРЛ О.Дзюба розповіли про стан підготовки до зимового періоду об’єктів, що перебувають у їх підпорядкуванні. Депутати звернули увагу на необхідності оперативного вирішення проблемних питань з енергопостачальними організаціями, щоб опалювальний сезон розпочався вчасно.

Жваво обговорювали депутати питання організації навчально-виховного процесу в Сухоєланецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів та Улянівській філії І-ІІ ступенів, готовності закладів освіти до нового навчального року.Обурені ситуацією незавершеного будівництва спортивного залу у Сухоєланецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів депутати рекомендували відділу освіти райдержадміністрації посилити контроль над виконанням ремонтних робіт в даному освітньому закладі. За словами начальника відділу освіти В.Багнюка, в учнів з с. Улянівка відсутні об’єктивні причини не відвідувати Сухоєланецьку ЗОШ. До опорної школи успішно підвозяться 36 учнів із сіл Степове, Червоноволодимирівка та Новошмідтівка.Питання покращення дорожнього покриття на стадії завершення.

Делегували депутатів районної ради до складу конкурсних комісій на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти району(Новоодеської гуманітарної гімназії, Димівської та Себинської ЗОШ включили депутатів М.Стеценка та Т.Тхір; Дільничної, Підлісненської, Кандибинської ЗОШ -В.Скопіну та О.Кравченка; Сухоєланецької ЗОШ – М.Стеценка та О.Кравченка). Заслухали депутати хід виконання Програми відпочинку та оздоровлення дітей Новоодеського району, погодили винесення на чергову сесію районної ради «Про затвердження районної Програми запобігання і лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2018-2020 роки», слухали про рекомендації постійної комісії обласної ради.

Із зазначених питань прийнято відповідні висновки та рекомендації.