Виїзне засідання постійної комісії районної ради

41639094 173671626863559 8094360486335741952 n11 вересня 2018 року в Сухоєланецькому закладі загальної середньої освіти відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань підприємництва, промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства, торговельно-побутового обслуговування населення, приватизації та власності, в якому взяли участь заступник голови районної ради В.Євгенов, голова та члени комісії – С.Парастаєв, В.Гузан, К.Бандурка, С.Муненко.В роботі комісії також взяли участь О. Призиглей – начальник відділу з питань управління майном районної ради, Ю.Чернов – начальник відділу будівництва, інфраструктури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації, В.Багнюк – начальник відділу освіти райдержадміністрації, О.Казюка – депутат обласної ради, М.Ярошинський – Сухоєланецький сільський голова, Л.Діброва- директор Сухоєланецького ЗЗСО, Н.Мігель - директор КУ « Новоодеський районний центр ФГНМЗЗО» та керівники підрядної організації.
41536599 173671756863546 6808679562629611520 nДепутати районної ради зазначили, що хід капітального ремонту об’єкту, «Спортивний зал Сухоєланецької ЗЗСО», незадовільно контролюється та координується відділом освіти райдержадміністрації, що порушує графік проведення ремонтних робіт на обєкті, тому зваживши на ситуацію, яка склалася, вирішили ознайомитись с ходом капітального ремонту спортивного залу та вивчивши питання, запропонувати своє бачення вирішення проблеми.
Було встановлено, що на даний час відділом освіти райдержадміністрації не вирішується питання подальшого фінансування робіт на об’єкті, не координується на відповідному рівні робота підрядної організації та представників технічного нагляду щодо виконання робіт. Члени комісії виявили занепокоєння щодо якості будівельних робіт та матеріалів, що використовуються на їх проведення у Сухоєланецькій ЗОШ . Так підрядна організація не передбачила монтаж необхідних стикових з’єднань, що призвело до затікання в дощову погоду. Сільський голова також відмітив незадовільну якість дошки на укладання підлоги. Депутати районної ради звернули увагу на те, що час вимагає термінового проведення монтажу електрообладнання, утеплення фасаду, штукатурки стін в середині спортивного залу. 41524115 173671860196869 5396338532946018304 n
Заслухавши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Багнюка В.І., та директора ТОВ «Багатопрофільна фірма «Вектор-плюс» Коліс’янкіна М.І., про стан ремонтних робіт спортивного залу в Сухоєланецькій ЗОШ встановлено, що підрядна організація порушила терміни виконання робіт по укладеній угоді. Фактично роботи розпочалися 21 червня поточного року що зміщує терміни проведення робіт, так-як їх проектна тривалість складає 105 днів.
Постійна комісія районної ради, на підставі статті 47 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні ” рекомендувала начальнику відділу освіти райдержадміністрації Багнюку В.І. терміново вирішити питання подальшого фінансування робіт на об’єкті «Капітальний ремонт спортивного залу Сухоєланецької ЗОШ.»
Також було рекомендовано вище вказаному керівнику, директору ТОВ «Багатопрофільна фірма «Вектор-плюс» Коліс’янкіну М.І. та головному інженеру цього підприємства Рафаілову Є.М. вжити невідкладних заходів щодо належної коо41554386 173671946863527 4632503720616132608 nрдинації дій замовника, підрядної організації та представників технічного нагляду в частині дотримання термінів та проектних вимог виконання робіт на об’єкті. Також рекомендовано вжити заходів щодо обміну в постачальних організаціях неякісної дошки на якісну для укладання підлоги в спортивному залі, з наявністю сертифікатів якості на придбані матеріали.
Начальнику відділу освіти райдержадміністрації Багнюку В.І. запропоновано проконтролювати належним чином хід виконання даного пункту рекомендацій.
З метою оперативного реагування на проблеми, що виникають в процесі робіт та вжиття в межах повноважень ефективних заходів реагування, члени комісії своїм рішенням закріпили відповідальним за об’єктом «Капітальний ремонт спортивного залу Сухоєланецької ЗОШ» від постійної комісії районної ради з питань підприємництва, промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства, торгівельно-побутового обслуговування населення, приватизації та власності, голову комісії Парастаєва С.В. та запропонували начальнику відділу освіти райдержадміністрації Багнюку В.І., щотижнево інформувати голову постійної комісії районної ради про хід проведення капітального ремонту спортивного залу в Сухоєланецькій ЗОШ.