День районної ради в Троїцькій сільській раді

DSCF8907 min3 вересня відбувся особистий виїзний прийом, день районної ради в Троїцькій сільській раді. У ньому взяли участь заступник голови районної ради В. Євгенов, заступник керівника виконавчого апарату, керуюча справами І. Чубук, начальники відділів П. Гета і Ю. Мазанова.

Відвідавши Троїцьку ЗОШ І-ІІІ ступенів В.Євгенов вручив грамоти за багаторічну плідну працю на освітянській ниві, досягнення у навчанні підростаючого покоління, вагомий особистий внесок у підготовку учнів до конкурсів та з нагоди Свята знань педагогічному колективу Троїцького закладу загальної середньої освіти (директор Т.Шарт), вчителям А.Коваль та Г.Тофтул.

Робоча група на чолі з В. Євгеновим  відвідала також дошкільний навчальний заклад,    лікарняну амбулаторію та Троїцьку бібліотеку-філію.Заступник голови районної ради вручив малечі подарунки.

DSCF8968 min

Під час виїзного прийому громадян мешканка Троїцької територіальної громади С.Клюшник порушувала питання про забезпечення паливними дровами та житлом учасника АТО В.Клюшника. З даних питань дано роз’яснення та рекомендації.

Представники районної ради подякували за роботу й ініціативність керівництву та депутатам сільської ради, відзначили успіхи й окреслили плани на майбутнє, щиро бажаючи процвітання троїцькій громаді.

 

DSCF8973 min2

DSCF8981 min