Про незаконну торгівлю біля ринку „Альянс”

На засіданні постійної комісії районної ради з питань підприємництва, підтримки малого та середнього бізнесу, торговельно – побутового обслуговування населення та захисту прав споживачів, яке відбулося 27 березня 2014 року в малій залі районної ради, члени постійної комісії Іпатенко Ю.В., Кузьмук Р.І., Задорожний М.І., Чижик Л.П. під головуванням Берднікова М.В., розглянули колективне звернення мешканців Новоодеського району та підприємців ринку ТОВ ТЗПП „Альянс” про припинення стихійної торгівлі на прилеглій території по вулиці Кухарева. З інформаціями про здійснення, в межах повноважень, заходів щодо припинення стихійної торгівлі виступили Зла С.Л., заступник міського голови, Страдомський О.Г., начальник управління ветеринарної медицини в Новоодеському районі, Кравченко А.М., помічник лікаря – епідеміолога Новоодеського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби в Миколаївській області, Кукса О.М., заступник начальника Новоодеського РВ УМВС України в Миколаївській області, та Селецька Г.М., начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та туризму райдержадміністрації. Також депутати розглянули хід виконання районних програм.

В роботі постійної комісії взяли участь Горлач В.В., заступник голови районної ради, Бобилюк М.І., член постійної комісії районної ради з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією, роботи з громадськими об’єднаннями та засобами масової інформації, Січевська І.В., заступник начальника організаційно – контрольного відділу районної ради та Фокша О.Є., заступник редактора районної газети „Промінь”.

На підставі пропозицій комісії, розпорядженням голови Новоодеської районної ради від 01 квітня 2014 року № 30, створено робочу групу для детального вивчення викладених у зверненні фактів та надання висновків за результатами проведеної роботи до 21 квітня 2014 року для вжиття відповідних заходів.